kontenery

kontenery

Kontener o pojemności 1,5m3 idealnie nadaje się do wywozu małej ilości odpadów. Polecany podczas remontu mieszkań
(łazienki, kuchni). Dostępny, także w wersji zamkniętej.

kontenery

kontenery

Kontener o pojemności 3m3 idealnie nadaje się do wywozu małej ilości odpadów. Polecany podczas remontu zarówno dla klientów indywidualnych jak i małych zakładów pracy. Dostępny, także w wersji zamkniętej.

kontenery

kontenery

Kontener o pojemności 8m3 idealnie nadaje się do wywozu dużej ilości śmieci oraz odpadów. Polecany przy remontach firm, domów czy mieszkań (wymiana dachówki, kucie tynków). Dostępny, także w wersji zamkniętej.

Kontener o pojemności 12m3 idealnie nadaje się do wywozu dużej ilości odpadów. Zalecany przy wywozie odpadów z firm lub większych zakładów pracy. Dostępny, także w wersji zamkniętej.

Kontener o pojemności 18m3. Zalecany podczas dużych budów lub kompleksowych rozbiórkach (gruz, ziemia, wywóz śmieci). Idealny na długie elementy (drzewo, gałęzie). Dzięki drzwiom tylnim, bardzo uniwersalny.

kontenery

kontenery

Kontener o pojemności 25m3. Zalecany podczas dużych budów lub kompleksowych rozbiórkach (gruz, ziemia, wywóz śmieci). Idelany na długie elementy (drzewo, gałęzie). Dzięki dzwiom tylnim, bardzo uniwersalny.

kontenery

Kontenery Narzędziowe

Posiadamy kontenery narzędziowe, magazynowe do wynajęcia. Kontenery zamykane nadają się na budowy, posiadają oświetlenie oraz gniazdka z prądem 220V.
Transport na terenie Gorzowa i okolic do 15 km bezpłatny.

kontenery

kontenery

Przeznaczony do wywozu odpadów komunalnych z domków jednorodzinnych.

kontenery

kontenery

Przeznaczony do wywozu odpadów komunalnych z domków jednorodzinnych oraz małych/średnich zakładów pracy.

kontenery

kontenery

Personel, gotowy w każdej chwili do wykonania wszelkich prac porządkowych związanych z uprzątnięciem placu budowy, hal, magazynów oraz pracami ziemnymi np. niwelacją terenu.

kontenery

kontenery

Kontener o pojemności 2m3 idealnie nadaje się do wywozu małej ilości odpadów. Polecany podczas remontu mieszkań
(łazienki, kuchni). Dostępny, także w wersji zamkniętej.

Kontener o pojemności 6m3 idealnie nadaje się do wywozu dużej ilości śmieci oraz odpadów. Polecany przy remontach domów czy mieszkań (wymiana dachówki, kucie tynków). Dostępny, także w wersji zamkniętej.

kontenery

kontenery

Kontener o pojemności 10m3, zamykany klapami. Idealnie nadaje się do wywozu dużej ilości odpadów. Zalecany przy wywozie odpadów z firm lub większych zakładów pracy.

kontenery

kontenery

Kontener o pojemności 15m3, zamykany klapami. Idealnie nadaje się do wywozu dużej ilości odpadów. Zalecany przy wywozie odpadów z firm lub większych zakładów pracy.

Kontener o pojemności 20m3. Zalecany podczas dużych budów lub kompleksowych rozbiórkach (gruz, ziemia, wywóz śmieci). Idealny na długie elementy (drzewo, gałęzie). Dzięki drzwiom tylnim, bardzo uniwersalny.

kontenery

kontenery

Kontener o pojemności 30m3. Idealnie nadaje się do wywozu dużej ilości odpadów oraz śmieci. Sprawdza się przy wywozie odpadów gabarytowych.

kontenery

kontenery

Kontener o pojemności 36m3. Idealnie nadaje się do wywozu dużej ilości odpadów oraz śmieci. Sprawdza się przy wywozie odpadów gabarytowych.

kontenery

kontenery

Przeznaczony do wywozu odpadów komunalnych z domków jednorodzinnych oraz małych zakładów pracy.

kontenery

kontenery

Przeznaczony do wywozu dużej ilośći odpadów komunalnych z ADM, Spółdzielni oraz większych zakładów pracy.

kontenery

kontenery

Przeznaczony do zbierania i wywozu surowców wtórnych dla firm.